www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 27 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
У Софіївці реконструювали водовід: ще близько п’яти тисяч селян отримали довгоочікувану воду, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У Софіївському районі після реконструкції відкрили водовід. Тепер мешканці Софіївки матимуть стабільне водопостачання, а селяни з сусіднього Петрового отримають воду, якої раніше ніколи не мали. Це вже 23-й водовід, відкритий на Дніпропетровщині протягом останніх двох років коштом обласного бюджету. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«У 2015-му коштом обласного бюджету збудували та реконструювали на Дніпропетровщині два десятки водоводів, цьогоріч – вже три, – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Нині ведуться роботи ще на 18 водоводах регіону: 15 – будуємо, три – реконструюємо. Після їх відкриття воду отримають близько 100 тисяч людей, які раніше ніколи її не мали, або мали з перебоями».

На реконструкцію водоводу у Софіївці знадобилося менше року. У насосній станції встановили сучасне обладнання німецького виробництва. Воно автоматичне, працює у цілодобовому режимі і при цьому заощаджує кошти. Витрати на електроенергію скорочуються на 10-15 тисяч гривень на місяць.

«Реконструкція водоводу забезпечила стабільним водопостачанням близько трьох тисяч мешканців райцентру. Ще п’ять тисяч людей з сусіднього Петрового отримали воду, якої раніше ніколи не мали», – розповів Софіївський селищний голова Петро Сегедій.

Довгоочікуваній воді у кранах селяни радіють.

«Без води було дуже важко. Її завозили. Це обходилось нашій родині у 250 гривень на місяць. Для нас це дорого, ми економили кожну краплину. Тепер вода в домі – і не віриться. Ми дуже задоволені», – поділилася мешканка Петрового Людмила Коряцька.

На реконструкцію водоводу у Софіївці з державного та обласного бюджетів було виділено близько 19 мільйонів гривень.

Загалом у 2016-му з бюджету розвитку на водоводи виділено майже 390 мільйонів гривень. За ці кошти планують прокласти близько 380 кілометрів водоводів.


У Софіївці реконструювали водовід.


Німецьке обладнання забезпечить безперервне водопостачання у Софіївці.


Мешканці сусіднього Петрового отримають воду, яку раніше ніколи не мали.


Час забувати про відра.


Селяни купують омріяні душові та пральні машини.


Роботи тривають ще на 18 водоводах області.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTGF5RT.jpg